Masöz Nisa Türbanlı’da Hizmetinizde

Masöz Nisa Türbanlı’da Hizmetinizde

Açıklama

Masöz Escort Bayanım. Yalınce bir karede yüzümü gösterdim. Diğer resimlerim vücuduma aittir. Eminim kıyafetimi de yüz güzelliğimi de beğendiniz. 24 yaşında, sarışın ve seksi bir kadınım. Kendi evimde hizmet veriyorum, Türbanlı’da oturuyorum ama eğer talep gelirse evlere gelebiliyorum. Bu durumda taksi ücreti, ücretime yansır. Güzel bir şekilde ilgilenirim sizlerle seksi de sohbeti de en harikasından yaşamanıza neden olurum.

Masöz Nisa Türbanlı’da Hizmetinizde

Masajımın sonu olabilecek en mutlu türden. Mutlu son masajının en âlâsı bende, bunu yaşamalısınız. E tabii kurallarım diyebileceğim birkaç husus var görüşmelerime dair. Bunlardan bahsedeyim. Ama merak etmeyin, hiçbiri canınızı sıkacak türden değil.

  • Korunmasız seks yapmıyorum ya da korunmalı oral. Sekste sağlık ve temizlik önemlidir, önemserim. Ama sakso çekerken sizlere kondom da kullandıramam.
  • Grup sekslerle ilgilenmiyorum. Her zaman teke tek sekslerde sizlerle zaman geçirebilirim.
  • Ben görüşmelerimin geceleri ve en az 5 saat olmasından zevk alıyorum.
  • Değerımı bana ulaştığınız zaman sizlere bildiririm, gayet uygundur… ama pazarlık kabul etmem ve merak etmeyin her zaman sadece elden ödeme alırım.

Telefon numaramı aramaya kalktığınızda bazen açılmayabilir. Böyle bir sorunla karşılaşırsanız üzülmeyin. Tekrar telefon numarama bağlı olan Telegram, WhatsApp hesapları üzerinden bana ulaşmayı deneyebilirsiniz. En kısa sürede dönerim ben sizlere zaten.

NOT: Sizlere yüzümü gösterdiğim resmi yükleyemedim, vardır elbet bunda da bir hayır. E o zaman hadi ulaşın bana da yüzümü görüntülü sohbette görün, ne dersiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir